[ NOEVA ENDÜSTRİYEL​ ]

Hakkımızda

Başta kahve makineleri olmak üzere cafe, bar, restaurant ve otellerdeki bütün endüstriyel mutfak ekipmanlarının satışını ve teknik servisini yapmaktayız.
Noeva Endustriyel olarak sadece Kocaeli’de değil Türkiye’nin 81 iline güçlü lojistik partnerlerimiz ile birlikte hizmet vermekteyiz..
Sektörde kendini kanıtlamış distribütör firmalar ile birlikte güçlü tedarik zincirimizle günün teknolojisini yakalamış markaları sizlere sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını a’dan z’ye karşılamak için ekipler oluşturmaktayız. Çok yakında anahtar teslim cafe restaurant işletmeleri kurulum projelerini sizlere sunacağız…

[ NOEVA ENDÜSTRİYEL​ ]

Bizim Felsefemiz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız.

Misyonumuz

Noeva Endüstriyel`in amacı her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Modern ve teknolojik araçlar ile müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmayı amaçlamaktayız.

Visyonumuz

Güçlü alt yapı ile müşterilerimizle yakından ilgileniyor çıkabilecek her probleme çözüm odaklı yaklaşıyoruz.

Değerlerimiz
[ +]
KURULUM
[ +]
YILLIK DENEYİM
[ +]
Mutlu Müşteri